Lektor k Vašim službám

Studium cizího jazyka je pokaždé a v mnoha ohledech poutavá a obohacující cesta. Je to ale také složitý proces, který potřebuje nutně dobré vedení, pokud chceme dosáhnout zajímavých výsledků. Z tohoto důvodu Vás bude vyučující společnosti Alinea doprovázet v jednotlivých fázích Vašeho růstu a bude usilovat o zajištění optimálního pedagogického postupu pro Vaše studium francouzského jazyka. 

Volbou společnosti Alinea si zajistíte všechny šance na dosažení cílů, které jste si předsevzali pro Vaši výuku. Získáte také hodnotný vztah s rodilým mluvčím a zkušeným diplomovaným profesorem francouzského jazyka, který Vás bude provázet po celou dobu Vašeho studia. Ať už Váš zájem o kurz vychází z potřeb pracovního vzdělávání v podniku nebo chcete mít speciální kurzy u Vás doma, hlavním cílem společnosti Alinea je nabídnout Vám kvalitní kurzy a záruku vzdělávání se zkušeným diplomovaným profesorem francouzského jazyka.

Jsem rodilý mluvčí s magisterským diplomem ze studií FLE (odborný diplom pro výuku francouzštiny jako cizího jazyka) a mimoto jsem získal zkušenosti během tříletého vyučování na Francouzské Alianci v Plzni a Západočeské univerzitě v Plzni. Ve spolupráci s Velvyslanectvím Francouzské republiky v Praze jsem zajišťoval následné vzdělávání profesorů gymnázia a učil jsem v různých podnicích, jako je např. Škoda nebo Plzeňský Prazdroj.

Od organizace CIEP (Centre International d'Etudes Pédagogiques) jsem rovněž obdržel oficiální oprávnění k provádění zkoušek DELF.

Jsem si jist, že mé rozličné pracovní zkušenosti vytvářejí přesně odpovídající osobní profil, díky kterému Vám mohu bezpochyby nejlépe pomoci při Vašem studiu francouzského jazyka.

V každém případě se na mě neváhejte obrátit pro získání bližších informací ohledně nabídky kurzů. Velice rád zodpovím Vaše dotazy a společně se dohodneme na způsobu výuky, která bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům.

Mgr. Romain Vallée, vyučující společnosti Alinea


Photos: Sébastien Vallée http://sebastienvalleephoto.com - Copyright © 2016-2022 - Všechna práva vyhrazena